Bissell Spot and Stain Pet Pro Oxy Carpet Cleaning Solution, 1L
- TootjadBissell
- Mudel: 20343
- Saadavus: 5
-
22€
Bissell Spot and Stain Pet Pro Oxy Carpet Cleaning Solution, 1L
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 67.00 mm |
| Gross height (mm) | 241.00 mm |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Gross width (mm) | 117.00 mm |
| Net weight | 1.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 915 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product name | Spot and Stain Pet Pro Oxy Carpet Cleaning Solution, 1L |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: bissell spot and stain pet pro oxy carpet cleaning solution, 1l, 20343, bissell, tolmuimejad



